9 دی 1394

اقدام جدید

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

دانش آموزان برای رشد و ترقی می بایست با فناوری های روز دنیا همگام شده و گام های بلند و اساسی را برداشته تا بتواند در عرصه کسب علم و پیشرفت دانش جهانی حرفی برای گفتن داشته باشد .
این اقدام پژوهی بدین منظور انجام گرفته که به همه مخاطبین این تغییر و تحول بزرگ در آموزش را گوشزد نماید که فقط فراهم آوردن امکانات تکنولوژیکی جدید نمی تواند مسئولیت ما را در برابر فرزندانمان اتمام ببخشد بلکه ما را در آغار راهی پرفراز و نشیب قرار می دهد که دائم باید در حال یادگیری باشیم تا بتوانیم به پای فرزندانمان در عرصه نوین دانش پیش رفته و آنان را از خطراتی آرام و بی صدا بر سر راهشان قرار می گیرد ، آگاه سازیم و نحوه صحیح برخورد با دنیای مجازی را با همه رنگ های فریبنده اش به آنان آموزش دهیم .
باید بفهمیم که با وجود جذابیت های فراوان محیطی مانند اینترنت چگونه فرزندانمان را مجاب کنیم که اصول اخلاقی را در همه مراحل ترقی و کسب دانش بکار گیرد .
برهمین اساس این آموزشگاه اقدام به جستجو و تحقیق در این زمینه توسط کادر فعال خود نموده تا آن را بصورت مقاله ای تدوین شده در اختیار سایرین قرار گیرد . شما می توانید تا پایان اسفند ماه پس از پایان تحقیق از روند آن مطلع شوید .

تعداد مشاهده (1363)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "اقدام جدید"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید