چاپ خبر
سرای دانش نو پنج‌شنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۹
قدردانی مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد از عملکرد کادر دبستان غیردولتی سرای دانش نو در دوران کرونا
در پی دعوت از مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد به دبستان سرای دانش نو ، طی مراسمی باشکوه مدیر کل به اتفاق هیأت همراه و تنی چند از مسئولین آموزش و پرورش ناحیه یک یزد ضمن بازدید از فضای آموزشگاه در جمع کارکنان و نمایندگان اعضای انجمن اولیا و مربیان این آموزشگاه قرار گرفتند.
در این مراسم مرجان نیکنام فر مؤسس و مدیر آموزشگاه با ارائه ی گزارشی جامع از عملکرد دبستان در دوران کرونا و پخش کلیپ فعالیتهای متنوع  کارکنان و دانش آموزان به معرفی اقدامات گسترده انجام شده این دبستان پرداخت.
 در همین راستا عباسعلی دانافر مدیر کل آموزش و پرورش استان یزد ضمن ستودن و ارج نهادن به مسئولیت پذیری و خدمات ارزشمند معلمان و کادر آموزشگاه اقدام  به صدور لوح تقدیر نمود.
گفتنی است در ادامه این مراسم علیرضا باغشاهی رئیس انجمن اولیا و مربیان دبستان سرای دانش نو ضمن قدردانی از حضور مدیر کل در این آموزشگاه از پیگیرهای مجدانه و وقت گذاری معلمان در امور تحصیلی فرزندان تشکرنموده و رضایتمندی اولیا را از فعالیتهای چشمگیر مدرسه در ایام تعطیلات کرونا  به گوش مدیر کل و دیگر افراد حاضر در مراسم رساند.
 پرسنل این دبستان لوح تقدیر مدیر کل را مایه مباهات و از افتخارات آموزشگاه دانسته و برخود می بالند که در ایام کرونا باشعار آموزش و پرورش تعطیل شدنی نیست توانستند در جهت تحقق اهداف سند تحول بنیادین و در راستای ساحت های ششگانه ، تعلیم و تربیت‌ دانش آموزان را از طریق فضای مجازی بیش از پیش ادامه دهند.
 
 
 
انتهای پیام/.