31 شهریور 1401

دستورالعمل بازگشایی و معرفی برنامه های آموزشی و پرورشی ماه مهر1401

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
4

«« گام هایی که تاب می آورند، در حضور و غیاب درس شهروندی حاضرند »»
بوی جدید ماه مهر 
با استعانت از درگاه خداوند متعال سال تحصیلی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را در حالی آغاز میکنیم که آوای زنگ مهر بعد از ۲ سال آموزش مجازی و کرونایی به صدا درخواهد آمد.
بوی جدید ماه مهر، بوی آموزش حضوری .
سال تحصیلی گذشته را با کوله باری از افتخارات آموزشی، پژوهشی- فرهنگی و حضور موفق دانش آموزان دز عرصه های علمی اعم از حائز رتبه برتر مسابقات احکام، مسابقات تورنی تیم، آزمون ورودی مدارس خاص و جشنواره های دانش آموزی در سطح استان و کشور پشت سر می گذاریم. موفقیت هایی که ثمره تلاش‌های بی وقفه معلمین گرامی، دانش آموزان کوشا و ساعی و همراهی شما والدین عزیزمان بوده است. 
سال تحصیلی جدید را نیز با توکل بر خداوند متعال و تکیه بر عزم راسخ همه شما بزرگواران شروع می کنیم.
شروعی که امید است در خاتمه آن با ارتقاء و تقویت فعالیت های فرهنگی، آموزشی و تربیت اخلاقی و مهارتی شاهد ظهور و بروز هرچه بیشتر دستاوردهای تربیت انسان صالح باشیم.

                                                                                                                                                                    مدیریت دبستان سرای دانش نو
 
دستورالعمل بازگشایی آموزشگاه
۱- با توجه به اینکه ستاد ملی کرونا تا بدین لحظه محدودیتی را در خصوص نحوه ورود دانش آموزان اعلام نکرده و ما نیز تابع قوانین می باشیم پوشش ماسک برای دانش اموزان الزامی نمی باشد. 
۲- هفته اول مهرماه را به شنیدن صحبت های دانش آموزان، خاطرات تابستان و مرور آموخته ها اختصاص خواهیم داد لذا حضور و غیاب را در هفته اول نخواهیم داشت. 
۳- دانش آموزان سرویسی از ظهر روز شنبه دوم مهر سرویس دهی خواهند شد. لذا از والدین گرامی تقاضا می شود صبح روز شنبه نورچشمی خود را تا مدرسه همراهی نمایند.
۴- از روز دوشنبه ۴ مهر ایاب و ذهاب دانش آموزان سرویسی به عهده راننده ها می باشد. با توجه به بار ترافیک هفته اول مهرماه صبوری نموده و چنانچه نورچشمی دقایقی دیرتر از موعد مقرر به منزل باز گشت نگرانی و تشویش نداشته باشید. 
۵- برنامه کلاسی و صبحانه هماهنگ همراه با پکیج نورچشمی به شما عزیزان تحویل داده شده است خواهشمندم دانش آموزان طبق منوی پیشنهادی صبحانه هماهنگ باشند. 
۶- لطفا دخترانم هنگام ورود به مدرسه لیوان آب یا قمقمه به همراه داشته باشند. 
۷- جهت رفاه حال دانش اموزان پنج شنبه ۷ مهر اموزشگاه تعطیل می باشد .
 
 
 
 

تعداد مشاهده (1331)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "دستورالعمل بازگشایی و معرفی برنامه های آموزشی و پرورشی ماه مهر1401"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید